Izvor: Glas javnosti, 07.Dec.2010, 07:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšena zbog ubistva muža
SUBOTICA - Ziti B. (44) iz Bačke Topole, subotička policija je odredila pritvor, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršila kriivično delo ubistva- saopštila je Policijska uprava u Subotici.
Policija sumnja da je Zita B. u porodičnoj kući ubila nožem svog nevenčanog supruga L.P., koji je od zadobijene povrede umro na licu mesta.
Zita B. će uz odogovarajuću krivičnu prijavu biti privedena istražnom sudiji Višeg suda u Subotici.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






