Izvor: S media, 22.Jun.2011, 16:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen zbog ubistva komšije letvom
Policija je uhapsila Igora Subotića oz mesta kod Čačka zbog sumnje da je sa više udaraca letvom ubio komšiju. Posle rasprave i uvredljivih reči koje je uputio komšiji došlo je i do fizičkog obračuna koji je završio tragičniim ishodom.
Čačanska policija pritvorila je Igora Subotića (28) iz obližnje Atenice zbog nasilničkog ponašanja, kojim je kako se sumnja izazvao smrt svog komšije >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Svetolika Plazinića.
Subotić je juče oko 15,30 časova, posle kraće rasprave sa susedima Svetolikom i Zorom Plazinić, prešao u njihovo dvorište i više puta ih udario drvenom letvom po glavi i drugim delovima tela, upućujući im pretnje i nazivao ih pogrednim imenima.
Povećane kazne osuđenima za ubistvo učenika
Oproštajno pismo zatvorenika: Da me niste tukli...
Kraljevo: Uhapšen ubica majke
Odmah potom, oboje Plazinića javili su se u Urgentni centar, gde su im od strane dežurnog lekara konstatovane lake telesne povrede.
Oni su posle lekarskog pregleda došli u policisku upravu, ali je Svetoliku Plaziniću tokom davanja izjave, oko 20,50 časova, naglo pozlilo pa je kolima hitne pomoci prebačen u čačansku bolnicu, gde oko 21,30 preminuo.
Po nalogu istražnog sudije i višeg suda, biće obavljena obdukcija Plazinićevog tela, kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti.
Osumnjičeni Subotić je uz krivičnu prijavu, priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Čačku.
(Tanjug)















