Topolčani sa čovekom manje slavili u komšijskom derbiju, Tedić srušio Radnik

Izvor: 011vodič.com, 04.Avg.2019, 22:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uz Vojvodinu, lider Superlige je debitant iz Bačke Topole! TSC je u komšijskom derbiju sa igračem manje napravio podvig i kao gost savladao Spartak iz Subotice – 2:1 (1:1). Na meču argentinske lige Patronato – Boka Juniors, naša kladionica nudi kvotu 4.70 za igru X-2. Gosti su poveli već u trećem minutu, strelac je bio Lukić iz penala. U smiraj prvog poluvremena, Spartak je na isti način imao priliku da izjednači. Obradović nije bio uspešan, ali je u nastavku akcije imao sreće da >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << pogodi za 1:1 na poluvremenu. Očekivano, Subotičani su u nastavku više imali loptu u nogama, ali su Topolčani bili hrabriji i konkretniji. Takav pristup isplatio im se u 74. minutu kada je gol za pobedu postigao Milićević. Rovovska borba viđena je na Banovom brdu. Duel Čukaričkog i Radnika rešen je već u uvodu, golom mladog Slobodana Tedića. SUPERLIGA, 3. kolo Nedelja Čukarički – Radnik 1:0 (1:0) (Tedić 7) Partizan – Mačva 4:0 (2:0) (Stevanović 19, 90+1, Ožegović 42, Suma 49) Spartak – TSC 1:2 (1:1) (Obradović 42 – Lukić 3. penal, Milićević 74, ck. Varga 45+3) Subota Inđija – Napredak 1:0 (0:0) (Tomić 53) Radnički Niš – Javor 2:1 (2:1) (Mihajlović 27. penal, 45+1 penal – Sević 17) Vojvodina – Rad 5:0 (3:0) (Matić 22, Đuričin 23, Okeuhi 45, Nešković 75, 81) Petak Mladost – Proleter 1:1 (0:1) (Pavlović 52, ck. Jovanović 84 – Čolović 30. penal, ck. Radinović 25) Odloženo Voždovac – Crvena zvezda More
The post Topolčani sa čovekom manje slavili u komšijskom derbiju, Tedić srušio Radnik appeared first on 011vodic.com.
Pogledaj vesti o: Subotica