Subotičanke ispale iz Kupa CEV

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Dec.2015, 19:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Subotičanke ispale iz Kupa CEV

Odbojkašice Spartaka iz Subotice nisu danas uspele da se plasiraju u četvrtfinale Kupa CEV pošto su u rumunskom gradu Bakau, u revanš utakmici osmine finala, izgubile od Stinca sa 0:3 u setovima (18:25, 18:25, 12:25).

Utakmica je trajala 66 minuta, a najefikasnija u ekipi Spartaka bila je Jelena Olujić sa 12 poena. Aleksandra Cvetićanin i Tanja Sredić postigle su po sedam poena.

U timu Stinca Tatjana Lupu postigla je 11 poena, a Denisa Adrijana Rogojinaru dodala je 10 poena.

U prvoj utakmici, odigranoj u Subotici, Rumunke su pobedile sa 3:1 (25:17, 23:25, 25:21, 25:22).
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.