Izvor: Nezavisne Novine, 15.Jul.2016, 14:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Subotića radna dozvola dijeli od Premijer lige

Srpski fudbaler Neven Subotić karijeru će nastaviti u Premijer ligi, ali ne kod Jirgena Klopa u Liverpulu.

Subotić je dogovorio saradnju sa povratnikom u elitu Midlzbroom, ali ga od kompletiranja transfera deli radna dozvola.

Borusija Dortmund će dobiti do 10 miliona evra za našeg štopera, koji je dogovorio trogodišnju saradnju sa klubom sa Riversajda.

Prvi zahtjev Boroa za radnu dozvolu za Subotića je odbijen, jer on nije igrao za Srbiju od >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << 2013, ali je ekipa Aitora Karanke uverena da će žalba donijeti rezultat.

Osim Subotića, Midlzbro čeka radnu dozvolu i za ofanzivnog vezistu iz Urugvaja Gastona Ramiresa, koji je proteklu polusezonu igrao na pozajmici iz Sautemptona.

(B92)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.