Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 20.Apr.2023, 21:43

Subotica: Košarkaši Spartaka plasirali su se u ABA 2 Ligu

SUBOTICA – Košarkaši Spartaka ubedljivo su pobedili Metalac u poslednjem kolu KLS. Slavili su domaćini sa 121:66 (27:21, 32:18, 34:16, 28:11) čime su u povratničkoj sezoni osvojili drugo mesto i plasman u Regionalnu ABA 2 Ligu.  Na klupi Subotičana debitovao je Vladimir Đokić, nekadašnji igrač Spartaka koji je ostvario pobedu u najvažnijem meču. Igrači Spartaka pružli su […]
Vest Subotica: Košarkaši Spartaka plasirali su se u ABA 2 Ligu objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.
Pogledaj vesti o: Subotica