Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 10.Okt.2023, 08:32

Subotica: Fudbaleri Spartaka slavili u Bačkoj Topoli

SUBOTICA – Fudbaleri Spartaka porazili su ekipu TSC sa 2:0 u Bačkoj Topoli i naneli im prvi ovosezonski poraz pred njihovim navijačima. Domaćini su bili puno bolji u prvom poluvremenu,da bi u nastavku utakmice Spartak sa dva gola iz kontra napada rešio pitanje pobednika. Prvu šansu imao je Đakovac u 13. minutu, ali lopta posle […]
Vest Subotica: Fudbaleri Spartaka slavili u Bačkoj Topoli objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.

Nastavak na VojvodinaUzivo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta VojvodinaUzivo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta VojvodinaUzivo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.