Subotić se povredio, Vidić spreman za Estonce

Izvor: Sportski Žurnal, 26.Mar.2011, 20:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Subotić se povredio, Vidić spreman za Estonce

Novi peh za reprezentaciju Srbije. U jednom od duela sa igračima Severne Irske povredio se i Neven Subotić, tako da je još uvek neizvesno da li će biti spreman za meč sa Estoncima. Defanzivcu je stradalo stopalo od krampona posle starta jednog igrača Severne Irske. Za razliku od ostalih igrača koji su odradili prepodnevni trening, defanzivac Borusije preskočio je trening.
Subotić ima ranu na stopalu od krampona. Primio je i tetanus kao zaštitu. Uradili smo i snimak povređenog stopala kako bismo se uverili da nešto nije pokidano ili slomljeno – ističe lekar naše reprezentacije Miodrag Mladenović.

Ako je za utehu selektoru Vladimiru Petroviću, za utakmicu sa Estonijom imaće na raspolaganju Nemanju Vidića i verovatno Nikolu Žigića koji su odradili ceo trening u Staroj Pazovi.
Kapiten Mančester junajteda, iako još uvek rovit od povrede lista, došao je da pomogne Orlovima u možda i najbitnijoj utakmici u kvalifikacijama. 
Vidić je dobro, odradio je bez problema trening i trebalo bi da igra. Što se tiče Nikole Žigića ako danas u Talinu bude trenirao punim tempom sa ekipom i on će verovatno biti u timu. To sve zavisi od selektora – zaključio je Mladenović.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.