Izvor: Mondo, 18.Feb.2016, 19:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Subotić ostaje u Nemačkoj?
Iako je Liverpul "bacio oko" na srpskog štopera, on izgleda neće menjati ligu
Foto: Getty images/Boris Streubel
Neven Subotić nije se ove sezone baš naigrao u Borusiji iz Dortmunda.
Jirgen Klop je po dolasku u Liverpul već pokazao interesovanje za srpskog fudbalera sa kojim je sarađivao u Majncu i Borusiji, ali nije engleski tim jedini koji juri Subotića.
Bundesligaš Hamburg pokazao je veliko interesovanje za srpskog fudbalera. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<
Sportski direktor Hamburga Peter Knabel rekao je da klub sa severa Nemačke već duže vreme prati Subotića i ima ambicije da iskoristi to što nije standardan u Borusiji.
"Gledali smo da dovedemo Nevena i u januaru. On je jedan od igrača koji se nalazi na vrhu naše liste želja. Igrač se nalazi u teškoj situaciji i toga smo svi svesni. Prirodno je da želi da igra i razmišlja o svojoj budućnosti", rekao je Knabez za "Hamburg Morgenpost".
Prema oceni nemačkih medija, Subotić je briljirao proteklog vikenda u pobedi svog tima nad Hanoverom (1:0), a prvi put se našao u startnoj postavi još od 5. decembra prošle godine i meča protiv Volfsburga.









