Izvor: RTS, 09.Nov.2011, 18:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Subotić ne prašta Kirjakosu
Kirijakos mi se izvinio putem SMS poruke, ali to nije dovoljno. Što se tiče njegove namere, mogu samo da kažem da nije smeo da da toliku slobodu svojim laktovima, rekao je defanzivac Borusije iz Dortmunda i srpski reprezentativac Neven Subotić.
Jedna SMS poruka očigledno nije dovoljna da Neven Subotić oprosti igraču Volfsburga Sotirisu Kirjakosu, koji mu je slomio jagodičnu kost.
"Kirijakos mi se izvinio putem SMS poruke, ali to nije dovoljno. Što se tiče njegove >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << namere, mogu samo da kažem da nije smeo da da toliku slobodu svojim laktovima. Svako mora biti svestan svih posledica koje nose određeni potezi", rekao je Subotić.
Srpski reprezentativac je objasnio i kako se osećao nekoliko minuta posle udarca laktom protivnika.
"U početku je izgledalo samo kao da mi curi krv iz nosa i da mogu da nastavim sa igrom. Ipak, na poluvremenu mi je lekar dao ogledalo i bilo nam je svima jasno da ne mogu dalje", rekao je srpski defanzivac.
Subotić zbog povrede mora da propusti i mečeve koje reprezentacija igra protiv Meksika i Hondurasa.
Pogledaj vesti o: Subotica




