Izvor: B92, 02.Avg.2018, 21:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šta su hteli navijači Sparte? Upali na teren i prekinuli meč
Subotički Spartak je odigrao dramatičnu utakmicu sa Spartom u Pragu, u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, i to ne samo kada je rezultat bio u pitanju.
U 76. minutu utakmice, kada su Subotičani smanjili prednost domaćina na 2:1 i jednom nogom zakoračili u 3. kolo, navijači Sparte su upali na teren i prekinuli utakmicu.
Nezadovoljni penalom i verovatno proslavom gola Čečarića ispred njih, navijači Sparte su ušli na teren i počeli da divljaju.
Polomili su korner zastavicu i krenuli ka centru terena, kada su ih opkolili redari.
Kapiten Šural je morao da im priđe i zamoli ih da prestanu, a oni su se povukli posle nekoliko minuta.
Pogledaj vesti o: Subotica
Navijači Sparte prekinuli meč
Izvor: RTS, 02.Avg.2018
. Najvatreniji navijači Sparte iz Praga, nezadovoljni rezultatom (2:1) u meču sa subotičkim Spartakom, prekinuli su meč nekoliko minuta pre kraja ulaskom na teren. Posle kratkog razgovora sa kapitenom Šuralom, napustili su igralište i vratili se na tribinu.










