Spartak ubedljiv protiv Mačve

Izvor: B92, 13.Jun.2020, 18:01

Fudbaleri Spartaka iz Subotice slavili su protiv Mačve u gostima, u okviru meča 31. kola Superlige Srbije – 1:2 (0:2).

U utakmici bez rezultatskog značaja, gosti sa severa Srbije pokazali su da su kvalitetnija ekipa.

Mačva ostaje na samom dnu tabele.

Nemanja Nikolić, koji je bio dvostruki strelac u pobedi protiv Partizana, doneo je prednost svojoj ekipi sa bele tačke u 10. minutu.

Prednost je u 44. minutu duplirao Vidaković, a Nikolić je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bio asistent.

Nadu domaćinu doneo je Zukanović u 74. minutu.

Tačku na meč stavio je Bijelović u 87. minutu, a još jedan gol pao je u prvom minutu sudijske nadoknade, kada je strelac bio Dunđerski u 91. minutu.