Spartak rutinski savladao Radnik u Subotici

Izvor: B92, 24.Nov.2019, 19:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Spartaka pobedili su Radnik na svom terenu u Subotici sa 3:1, u utakmici 17. kola Super lige Srbije.

Spartak je poveo u 18. minutu golom Lazara Tufegdžića, prednost je udvostručio Nemanja Obradović u 83. minutu, a treći gol postigao je Stefan Denković u 90. minutu.

Konačan rezultat postavio je Milan Makarić u drugom minutu nadoknade vremena.

Spartak je ostvario osmu pobedu i sa 24 boda zauzima osmo mesto na tabeli.

Radnik je pretrpeo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << deveti poraz i 13. je na tabeli sa 15 bodova, ali uz utakmicu manje.

Ranije danas Inđija i Mačva odigrali su 0:0.