Spartak ispustio 2:0, pa slavio iz penala u 95

Izvor: B92, 22.Avg.2021, 19:59

Spartak ispustio 2:0, pa slavio iz penala u 95'

Fudbaleri Spartaka iz Subotice savladali su kruševački Napredak rezultatom 3:2 (2:0) u utakmici 6. kola Linglong Superlige Srbije.

Susret je obeležio veliki broj VAR provera, a video tehnologija je u 95. minutu donela penal domaćinu kojim su na kraju slavili.

Prethodno je Spartak imao ozbiljnu prednost u prvom poluvremenu od 2:0

To su gosti neutralisali sa dva gola u razmaku od 10 minuta.

Najpre je u 60. Jovanović smanjio rezultat, a u 70. Saša >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Marjanović doneo potpuno izjednačenje.

Utakmica je zbog silnih VAR provera nadoknađena sa 10 minuta, a u 95. minutu je golman Vasiljević skrivio jedanaesterac koji je u trijumf "golubova" pretvorio Lazar Tufegdžić.