Izvor: Mondo, 06.Avg.2018, 11:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Spartak dovodi navijače u Beograd
Subotičani žele veliku podršku protiv Brondbija.
Foto: MN Press
Ogroman uspeh eliminacijom Sparte iz Praga je već prošlost, u Spartaku iz Subotice uveliko su se okrenuli danskom Brondbiju, protiv kojeg u četvrtak od 20.45 igraju prvu utakmicu trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
Nažalost, kao i u prethodne dve runde, Subotičani neće moći da ugoste rivala na svom Gradskom stadionu, koji se renovira. Ovaj put, neće moći ni u bliži Novi Sad, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << već će morati put Beograda.
Spartak će protiv Brondbija biti "domaćin" na stadionu Crvene zvezde , "Rako Mitić".
U prodaji će biti ulaznice samo za zapadnu tribinu, a cena je 300 dinara.
Kako bi doprineli što većem dolasku svojih navijača, plavo-beli su obezbedili besplatan prevoz iz Subotice, kao i ulaznice. Opširnije o tome možete se informisati na klupskom sajtu.
Uz to, iz Spartaka su pozvali i Beograđane da ih podrže u ovoj važnoj utakmici.
Revanš u Danskoj igra se 23. avgusta.
Pogledaj vesti o: Subotica









