Izvor: FudbalSrbija.net, 05.Sep.2014, 09:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šaponjić za pobedu „orlića“

05.09.2014.foto:fss.rs
Odličan start reprezentacije Srbije na turniru „Stevan Ćele Vilotić“.Pred ,nažalost,svega 300 ljubitelja fudbala u Subotici savladan je rival za respekt,selekcija Francuske ,rezultatom 2-0.
Francuzi su nešto odlučnije ušli u utakmicu  i već u 5 minutu Korne sa peterca promašuje prazan gol.Nekoliko minuta kasnije i Dembele pokušava glavom iz blizine,ali i ovaj put bez rezultata.Kazna stiže Francuze u 28 minutu kada Šaponjić napada golmana >> Pročitaj celu vest na sajtu FudbalSrbija.net << gostiju koji pod pritiskom greši,i Šaponjić iz „mrtvog“ ugla trese mrežu.
Momenat sa utakmice-foto: fss.rs

Francuska opet kreće u napade početkom drugog pluvremena,ali naša odbrana odoleva i u 57 minutu opet Šaponjić beži odbrani gostiju i rutinski postavlja konačnih 2-0.