Izvor: Blic, 28.Jul.2014, 10:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Samo što se vratio posle duge pauze, Subotić strelac za Borusiju
Neven Subotić je nedavno ponovo zaigrao za Borusiju Dortmund posle višemesečne pauze usled povrede, a ovog vikenda je uspeo i da se upiše u strelce na prijateljskom meču.
U pobedi "milionera" nad Esenom od 5:1, Subotić je glavom, posle kornera, postigao u 22. minutu gol kojim je njegova ekipa povela sa 3:0.
Podsetimo, naš internacionalac je teže povredio koleno u novembru prošle godine, a prošle subote je posle duge pauze nastupio u prijateljskom susretu protiv Hejdenhajma.
Neven je kao starter ovoga puta odigrao 78 minuta, a Miloš Jojić je u igru ušao u 46. minutu.
Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Subotica
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















