SVE REŠENO U PRVOM POLUVREMENU: Lalatovićev prvi poraz na klupi Spartaka

Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Dec.2023, 22:06

Domaćin slavio.

Fudbaleri Železničara iz Pančeva savladali su subotički Spartak (2:1) u 18. kolu Mozzart bet Superlige.

Lazar Romanić je doneo prednost domaćinu u desetom minutu, asistirao mu je Đorđević. Samo dva minut akansije, Tošeski je poravnao rezultat.

U 30. minutu je Hajdin vratio prednost Železničaru. To je bio i poslednji gol na meču.

Ovo je prvi poraz Nenada Lalatović od kako je seo na klupu Spartaka, posle >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << uvodne dve pobede.

Železničar je sada na 12. mestu sa 17 bodova, a Spartak je ostao na 22 boda, na osmoj poziciji na tabeli.