SLS - Spartak i Radnički podelili plen u Subotici

Izvor: Sportske.net, 16.Feb.2020, 19:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez pobednika na severu Srbije.

U 21. kolu Linglong Superlige Srbije, Spartak i niški Radnički odigrali su nerešeno u Subotici 1:1.

Domaćin je poveo golom Nemanje Nikolića u 25. minutu, ali je Nikola Čumić poravnao rezultat u 42. minutu susreta.

Bilo je to sve što smo videli od golova na severu Srbije, igra je obilovala velikim brojem prekršaja i žutih kartona pošto je sudija Lukić pokazao čak sedam javnih opomena.

Nišlije su bile lišene >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pomoći trenera Milorada Kosanovića koji je suspendovan do polovine marta.

Nakon ovog meča, Spartak se nalazi na osmom mestu sa 29 bodova, a tri više ima Radnički koji zauzima sedmo mesto.