SL: Dve pobede domaćina i tri remija

Izvor: N1 televizija, 22.Jul.2017, 22:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Spartaka pobedili su Bačku kod kuće sa 2:1, u prvom kolu Superlige Srbije.

Subotičani su tako na najbolji mogući način započeli novu sezonu u kojoj žele da budu u gornjem delu tabele.

Domaći tim profesionalno je odradio posao na ovom meču postigavši oba gola u pravom trenutku, u 35. i 66. minutu utakmice, da bi Bačka minut pre kraja postavila konačan rezultat.

Najviše golova viđeno je na duelu u Kruševcu gde je Napredak dva puta vodio >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << protiv Rada, ali su gosti sa Banjice izvukli bod.

Kasalica je pogodio u 39. minutu pre nego što je Rad izjednačio u 55. minutu, Alivodić je pogodio u 66. minutu, ali je Rad deset minuta pre kraja došao do boda.

Minimalnu pobedu ostvario je Javor koji je u Ivanjici ranim golom u šestom minutu pobedio čačanski Borac.

Voždovac i Radnik odigrali su bez golova, a Mladost i Zemun postigli su po gol i osvojili po bod.

Prethodno je u prvom subotnjem meču Partizan deklasirao Mačvu sa 6:1.