Radnički ubedljivo pobedio Spartak u Kuli

Izvor: NoviMagazin.rs, 19.Avg.2018, 19:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su u Kuli subotički Spartak sa 4:1 u prvoj današnjoj utakmici petog kola Super lige Srbije.

Subotičani su protiv Radničkog na teren izašli u nešto oslabljenom sastavu zbog povreda nekoliko igrača, ali i posle eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evropa.

Ekipa Nenada Lalatovića je to u potpunosti iskoristila i upisala treći uzastopni trijumf u domaćem prvenstvu.

Nišlije su povele pogotkom Nermina Haskića u 28. >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << minutu na asistenciju Petra Grbića, da bi Aleksandar Stanisavljević u 35. iz jedanaesterca udvostručio prednost.

Radnički je u drugom poluvremenu potvrdio trijumf, i to posle golova Lazara Ranđelovića u 51. i Haskića u 74. minutu.

Spartak je u 87. minutu samo uspeo da ublaži poraz pogotkom Bojana Čečarića.

Nišlije su na deobi prvog mesta sa Crvenom zvezdom, koja takođe ima 12 bodova, ali i utakmicu manje, dok je Spartak 14. sa tri.
Pogledaj vesti o: Subotica