Izvor: B92, 03.Jan.2011, 15:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Popust 50% kod Železnice Srbije
Putovanje ICS vozovima jeftinije za 50 odsto do kraja februara uz povlastice SRB Plus i RAIL Plus, objavile su Železnice Srbije
„Železnice Srbije" uvele su specijalan popust od 50 posto na kartice SRB Plus i RAIL Plus za putovanje Intercity Srbija vozovima od Beograda ka Novom Sadu, Subotici, Prijepolju i Kraljevu.
Ovu pogodnost moći će da koriste svi koji imaju ove kartice i to od danas, 29. decembra, do kraja februara iduće godine.
Uobičajeni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << popust na cenu vozne karte s povlasticama RAIL Plus i SRB Plus je 30 posto, tako da će karte za ICS vozove u vreme specijalnog popusta od 50 odsto biti znatno jeftinije.
Vožnja od Beograda do Novoga Sada ovim vozovima koštaće 220 dinara, od Beograda do Subotice 360, do Užica 320 dinara, Kraljeva 350, a za kartu do Prijepolja treba izdvojiti 450 dinara.
Pogledaj vesti o: Subotica





