Pokušaj ubistva u Subotici: Pakistanci napali tri osobe

Izvor: Telegraf.rs, 26.Jan.2017, 21:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pokušaj ubistva u Subotici: Pakistanci napali tri osobe

Policija u Subotici uhapsila je pakistanske državljane A.S. i S.H, zbog sumnje da su najpre verbalno, a potom i fizički napali svog sunarodnika i dva Avganistanca i naneli im teške i lake telesne povrede, objavljeno je danas na sajtu MUP-a.

Kako se navodi, na teret im se stavlja krivično delo ubistvo u pokušaju.

Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu, u roku od 48 sati biti privedeni na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Subotici, navodi policija.

(Telegraf.rs/Tanjug)


Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Telegraf.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.