Pobede Bačke i Voždovca, remi Spartaka i Napretka

Izvor: Beta, 08.Mar.2017, 17:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Bačke i Voždovca zabeležili su pobede u 25. kolu Super lige Srbije, dok je duel Spartaka i Napretka završen nerešeno.Bačka je pobedila Mladost 1:0 golom Milorada Balabanovića u 67. minutu. Ovo je Bačkoj bila druga uzastopna pobeda i sada ima 24 boda, 10 manje od Voždovca. "Zmajevi" su pobedili u Novom Pazaru, takodje sa 1:0. Pobednički gol je postigao Ivan Marković u 86. minutu.Novi Pazar je ostao na poslednjem mestu tabele, sa samo 16 osvojenih bodova iz 25 kola. Spartak i Napredak odigrali su u Subotici 1:1. Kruševljani su poveli u 30. minutu golom Alekse Vukanovića, a izjednačenje je ...
Pogledaj vesti o: Subotica,   Kruševac