Penal za Zvezdu u 45. minutu! Sporan ili ne? (video)

Izvor: Sportske.net, 19.Mar.2016, 19:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle prvog poluvremena, Crvena zvezda večeras na Marakani vodi protiv Spartaka sa 1:0.

Vodeći gol za crveno-bele postigao je Luis Ibanjez sa bele tačke, pošto je prethodno Ugo Vijera šutirao ka golu gostiju, ali je lopta pogodila u lakat Jočića i sudija Đokić je presudio da je to dovoljan razlog za kazneni udarac.

Pogledajte u prilogu kako je sve izgledalo...

Subotičani su protestovali, ali je glavni arbitar bio neumoljiv.

Pogledaj vesti o: Subotica

Čelsiju poklonjen penal! (video)

Izvor: Sportske.net, 19.Mar.2016

Utisak je da je Vest Hem oštećen na 'Stamford Bridžu'....'Čekićari' su ostali bez celog plena u zapadnom Londonu pošto je Sesk Fabregas bio precizan sa 'bele tačke' u poslednjem minutu utakmice i svojim drugim golom postavio konačnih 2:2...Mihail Antonio nije oborio rezervistu 'Plavaca' Loftus-Čika...

(VIDEO) URNEBES U RUMUNIJI: Vrištaćete od smeha kada vidite kakav gol je priznao sudija!

Izvor: Kurir, 20.Mar.2016, 13:56

Komična scena viđena je na jednoj niželigaškoj fudbalskoj utakmici u Rumuniji...Neverovatno kakav "gol" je priznao jedan rumunski sudija...Fudbaler domaćeg tima je uputio udarac ka golu protivnika, lopta je prošla pored stative, udarila u spoljni deo mreže i kroz rupu se uvukla u gol. Svi su videli...