Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Jul.2018, 12:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Obeležavanje godinu dana rada Vlade u Subotici 5. jula
Godinu dana rada Vlade Ane Brnabić biće obeleženo u četvrtak, 5. jula, u Subotici.
Predsednica Vlade će zajedno sa članovima Vlade obići više lokacija u tom gradu, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju sa medijima.
Premijerka će tokom dana posetiti nemačku kompaniju Norma grupa" u Industrijskoj zoni u Subotici i obići proizvodni pogon te kompanije koja je od početka svog poslovanja u Srbiju investirala više od 32 miliona evra i koja zapošljava >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << više od 1.200 ljudi.
Zajedno sa resornim ministrima, Brnabić će posetiti i Hemijsko-tehnološku školu, koja se trenutno renovira sredstvima koja je obezbedila Vlada, a škola je poznata po razvijenom učeničkom preduzetništvu.
Predviđeno je da Brnabić poseti i apoteku "Subotica", gde će se upoznati sa funkcionisanjem sistema eRecept i centralizovanom aplikacijom jedinstvena lista čekanja.
Na kraju posete, predsednica Vlade, zajedno sa članovima Vlade, na konferenciji za medije predstaviće rezultate u prvih godinu dana rada, kao i ciljeve i prioritete u narednom periodu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...








