NAPREDAK KONAČNO SLAVIO: Nula na Brdu!

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Avg.2023, 23:06

Peto kolo domaćeg prvenstva...

Fudbaleri Napretka iz Kruševca stigli su do prve pobede u novoj sezoni Superlige Srbije. Oni su kao gosti slavili u Subotici protiv Spartaka sa 3:1 (2:0). Čukarički i Radnik iz Surdulice su remizirali bez golova na Brdu.

Veliki deo posla obavili su već u prvom delu kada su postigli dva pogotka.

Prvo je u 19. minutu Ognjen Mršić matirao Manojlovića, da bi dugi gol Kruševljani postigli u 39. minutu. Strelac je bio Đorđe >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Jovanović.

U nastavku, mladi Veljko Jocić je odlično iskoristio priliku da u 66. minutu smanji na 1:2.

Ipak, pred sam kraj, Napredak je obezbedio trijumf.

Ljubomirac je centrirao, a na pravom mestu bio je Stanojlović za konačnih 1:3.

Golova nije bilo na Banovom brdu gde je Čukarički ugostio ekipu Radnika.

Meč bez mnogo toga uzbudljivog, svega po jedan udarac u okvir gola na obe strane, pa ne čudi što nije bilo golova.
Pogledaj vesti o: Subotica,   Kruševac