Mašinac ipak bez šanse protiv Spartaka

Izvor: JužneVesti.com, 15.Maj.2017, 15:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mašinac ipak bez šanse protiv Spartaka

Za samo 12 minuta fudbalerke subotičkog Spartaka uspele su da daju 3 gola niškom Mašincu i tako ih pobedile po 4. put ove sezone, a konačan rezultat utakmice 4. kola plej-ofa Superlige, koji se igrao na Delijskom visu, bio je 1:4.

Iako ova utakmica nije imala rezultatski značaj ni za jednog od dva aktera, Nišlijke su se nadale da mogu da postanu jedine koje su ove sezone savladale Spartak. U prvom delu utakmice nije bilo mnogo šansi, a Mašinac >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << se prilično dobro držao, ali je Adriana Mekuko ipak uspela da obezbedi vođstvo svom timu pred odlazak na pauzu.

U nastavku su gošće dale još 3 gola, od čega je nezaustavljiva Tijana Filipović dala 2, a poraz domaćih ublažila je Isidora Vučković koja je sama proigrala odbranu Subotičanki i jedina se upisala u strelce svog tima.

Mašinac je na 4. mestu plej-ofa, a do kraja takmičenja gostovaće Crvenoj zvezdi i dočekati Slogu Radnički. Ipak, njihov prioritet je Kup Srbije, gde u polufinalu igraju protiv crveno-belih u Beogradu.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na JužneVesti.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.