Liga 1 - Lil bolji od Sent Etjena, ne pomaže ni Subotić (video)

Izvor: Sportske.net, 06.Okt.2018, 19:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bamba junak domaćih.

U devetom kolu francuske Lige 1, fudbaleri Lila ostvarili su šestu pobedu pošto su na svom terenu savladali Sent Etjen sa 3:1.

"Doge" su povele u 17. minutu preko Džonatana Bambe, ali je Remi Kabela devet minuta kasnije izjednačio iz penala.

Domaćini su još bolje ušli u drugo poluvreme i već u 46. minutu ponovo poveli preko dvostrukog strelca Bambe.

Imao je Sent Etjen veći posed lopte, ali to nisu uspeli da materijalizuju, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pa je usledila kazna u 85. minutu kada je Nikolas Pepe postavio konačnih 3:1.

Srpski internacionalac Neven Subotić odigrao je čitav meč za gostujuću ekipu.