Izvor: B92, 20.Jul.2010, 20:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
LE: Spartak - Diferdanž (17.30)
Spartak iz Subotice priprema se za revanš meč drugog kola kvalifikacija Lige Evrope protiv Diferdanža.
Prvi meč u Luksemburgu završen je 3:3, pa su Subotičani veliki optimisti pred revanš u Novom Sadu.
"Imamo sve na našoj strani. Mi se pitamo kakav će biti ishod meča. U prošlom i nije bilo baš sve kako smo planirali, ali smo uspeli da izborimo dobar rezultat. Idemo na pobedu, nema potrebe da budemo nervozni", istakao je najbolji strelac Spartaka >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Vojo Ubiparip koji je pogodio i u Luksemburgu.
Sigurno je da Spartak može da odigra znatno bolje nego u prvom meču u kojem je golove primio najviše zbog sopstvene nesmotrenosti. Bio je to prvi meč u Evropi, prvi meč u novoj sezoni, prvi sa novim trenerom.
"Bilo je malo euforije pred prvi meč u Evropi. Svi smo se pitali kako će to izgledati, a svi su očekivali našu pobedu, naravno i mi. Na kraju je sve dobro ispalo. Sada imamo lepu priliku da u našoj zemlji završimo započeto. Uspeli smo da se konsolidujemo, napunimo baterije i potpuno smo spremni za ovaj važan meč i šansu da prođemo dalje", naglašava Slobodan Simović.
"Moramo da se dobro namestimo od prvog minuta. Nema vremena za čekanje. U prvih 15 minuta je bilo dosta grešaka i kažnjeni smo sa dva gola", ističe Simović.
Utakmica između Spartaka Zlatibor vode i Diferdanža igra se u četvrtak od 17.30 na stadionu „Karađorđe" u Novom Sadu.
Pogledaj vesti o: Subotica





