Izvor: B92, 05.Avg.2010, 22:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
LE: I Spartak eliminisan
Fudbaleri Spartak Zlatibor vode nisu uspeli da se plasiraju u četvrto kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.
Subotičani su posle pobede nad Dnjiprom u Novom Sadu (2:1), u prvom meču trećeg kola kvalifikacija, u revanšu u Dnjepropetrovsku poraženi rezultatom 2:0, pa su dalje prošli Ukrajinci.
Golove za domaći tim postigli su Jevgen Seleznjov u 45. i Mario Holek u 48. minutu.
Dnjipro: Kanibolotski, Lobzanidze, Kravčenko (od >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 30. Rotan), Konopljanka, Seleznjov (od 71. Homenjuk), Čeberjačko, Rusol, Fereira, Denisov, Holek, Kaliničenko (od 75. Nazarenko).
Spartak: Labus, Stevanović, Šarac, Simović, Bratić, Adamović, Torbica, Veselinov (od 80. Nosković), Ubiparip (od 46. Mirić), Antonić, Puškarić.
Uskoro opširnije...
Pogledaj vesti o: Subotica










