LE: I Spartak eliminisan

Izvor: B92, 05.Avg.2010, 22:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LE: I Spartak eliminisan

Fudbaleri Spartak Zlatibor vode nisu uspeli da se plasiraju u četvrto kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Subotičani su posle pobede nad Dnjiprom u Novom Sadu (2:1), u prvom meču trećeg kola kvalifikacija, u revanšu u Dnjepropetrovsku poraženi rezultatom 2:0, pa su dalje prošli Ukrajinci.

Golove za domaći tim postigli su Jevgen Seleznjov u 45. i Mario Holek u 48. minutu.

Dnjipro: Kanibolotski, Lobzanidze, Kravčenko (od >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 30. Rotan), Konopljanka, Seleznjov (od 71. Homenjuk), Čeberjačko, Rusol, Fereira, Denisov, Holek, Kaliničenko (od 75. Nazarenko).

Spartak: Labus, Stevanović, Šarac, Simović, Bratić, Adamović, Torbica, Veselinov (od 80. Nosković), Ubiparip (od 46. Mirić), Antonić, Puškarić.

Uskoro opširnije...
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.