Izvor: Radio 021, 23.Okt.2016, 07:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Klapa iz Dalmacije danas na Ribljoj pijaci
Klapa "Geta" iz naselja Orebić na Pelješcu, pevaće ispred restorana "Špajz" na Ribljoj pijaci u nedelju od 12 časova.
Oni će za Novosađane otpevati nekoliko tradicionalnih pesama iz svog bogatog repertoara kao najavu humanitarnog koncerta koji se održava u Subotici dan kasnije.
Naime, u velikoj većnici Gradske kuće u Subotici se u ponedeljak 24. oktobra održava koncert pod nazivom "Vino i gitare", a deo prihoda od prodatih ulaznica namenjen za lečenje male Ive Zvekić koja boluje od leukemije.
Karta košta 500 dinara, a početak je u 19:30 časova.
Autor: 021.rs
Pogledaj vesti o: Subotica
Klapa "Geta" najavila humanitarni koncert
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Okt.2016
Klapa Geta iz Orebića danas je u Špajizu salaša 137 na Ribljoj pijaci svojim nastupom najavila sutrašnji humanitarni koncert pod nazivom „Vino i Gitare" u Velikoj većnici gradske kuće u Subotici. Prihod od tog koncerta namenjen je za lečenje male Ive Zvekić koja boluje od leukemije...Zvuci...














