Goreo vagon u Subotici - nema povređenih

Izvor: Press, 28.Maj.2013, 21:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Goreo vagon u Subotici - nema povređenih

Kako je Tanjugu rečeno u Vatrogasno-spasilačkoj jedinici Sektora za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova - Policijske uprave u Subotici, požar je prijavljen oko 18 časova, kada se iznad teretne železničke stanice u Subotici video gust crni dim.

U plamenu je bio jedan putnički vagon Železnica Srbije, u njemu nije bilo putnika, niti je bio deo neke od kompozicija, već je bio na remontu.

U gašenju su učestvovala tri vatrogasna vozila kako bi što >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << pre bio saniran, jer je za vreme intervencije železnički saobraćaj bio obustavljen, a visokonaponska mreža isključena.

Povređenih u požaru nije bilo, a jedino je došlo do kašnjenja međunarodnog voza koji je saobraćao u pravcu Atine.

Požar je lokalizovan oko 18 i 30 časova, a uzrok je još nepoznat.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.