Izvor: Sportske.net, 29.Apr.2010, 18:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dva naftna polja za Subotića
Mančester Junajted i Arsenal su među klubovima koji su zainteresovani za Nevena Subotića. Čelnici Borusije ne žele da puste srpskog reprezentativca.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Za Nevena naftna polja ili kamioni para
Izvor: Mondo, 29.Apr.2010
Direktor Borusije Dortmund Hans Joakim Vacke izjavio da će pustiti Nevena Subotića u Mančester junajted samo ukoliko dobije kamione para ili dva naftna polja.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





