Del Boske: Srbi kao Hrvati

Izvor: NaDlanu.com, 26.Maj.2012, 13:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Del Boske: Srbi kao Hrvati

Selektor Španije Visente Del Boske rekao je da veoma ceni srpsku reprezentaciju, a da ga u nekim aspektima igra Srbije podseća na igru Hrvata.

"Ova selekcija u nekim aspektima liči na Hrvatsku, ne prezaju ni od koga i sigurno će igrati otvoreno", veruje španski selektor. Del Boskeu su poznati svi igrači srpske selekcije jer igraju u velikim evropskim klubovima. "Promenili su selektora, ali to su poznati igrači. Igraju za Mančester Siti (Kolarov), Borusiju >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << Dortmund (Subotić), CSKA (Tošić). Igraju po celoj Evropi", naglasio je Del Boske.Utakmica počinje u subotu od 18 sati. Pet dana kasnije sledi duel sa Francuskom u Remsu, a mini turneja se završava 5. juna u Stokholmu protiv Švedske.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.