Danas presuda Stanku Subotiću

Izvor: B92, 18.Jul.2014, 08:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Danas presuda Stanku Subotiću

Beograd -- Specijalni sud u Beogradu trebalo bi danas da izrekne presude biznismenu Stanku Subotić Canetu i njegovim saradnicima povodom optužbi za šverc cigareta.

Ponovljeno suđenje izlaganjem završnih reči završeno je 4. jula, a ovo će biti druga prvostepena presuda za Subotića, pošto je prvu kojom je bio osudjen na šest godina zatvora ukinuo Apelacioni sud i naložio da se sudjenje ponovi.

I na predstojeću presudu Subotić i tuzizlaštvo će imati pravo da uzlože žalbu Apelacionom sudu.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Danas presuda Stanku Subotiću

Izvor: Akter, 18.Jul.2014

Specijalni sud u Beogradu trebalo bi danas da izrekne presude biznismenu Stanku Subotić Canetu i njegovim saradnicima povodom optužbi za šverc cigaret

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.