Čukarički slavio na krovu, Napredak u Kuli

Izvor: RTS, 17.Sep.2018, 08:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čukarički slavio na "krovu", Napredak u Kuli

Fudbaleri Čukaričkog posle preokreta pobedili su na gostovanju Voždovac sa 3:1, dok je Napredak u Kuli savladao u Subotici Spartak sa 1:0, u poslednjim utakmicama 8. kola Superlige Srbije.
Voždovac je poveo preko Andrije Lukovića iz penala, ali su gosti sa Banovog brda u drugom poluvremenu nadoknadili zaostatak golovima Miroslava Bogosavca, Borisa Kopitovića i Marka Docića i učvrstili se u vrhu tabele.
Rezultati i strelci kompletnog 8. kola:
Spartak - Napredak 0:1 (Vukanović 2)
Voždovac - Čukarički 1:3 (Luković 39 penal - Bogosavac 59, Kopitović 73, Docić 82 penal)
Radnički Niš - Vojvodina 1:0 (Bondarenko 85)
Crvena zvezda - Radnik 6:0 (Boaći 33, 62, Marin 41, Kafu 52, Čaušić 73, Stojiljković 81)
Dinamo - Rad 0:1 (Šipčić 90)
Mačva - Zemun 0:2 (Kukuličić 45+1, 62)
Bačka - Mladost 0:2 (Tumbasević 49, Pejović 78)
Proleter - Partizan 0:1 (Rikardo 13)
Tabela: Crvena zvezda (-1) 21 bod, Radnički 17, Partizan (-1) 16, Čukarički 15, Mladost 15, Napredak 10 (-1), Rad (-1) 10, Mačva 10, Vojvodina 9, Proleter 8, Voždovac 8, Zemun 8, Bačka 8, Spartak 7, Radnik 7, Dinamo 3.
Pogledaj vesti o: Subotica