Crni dan u Srbiji: Tri teške nesreće!

Izvor: Mondo, 22.Jul.2017, 09:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crni dan u Srbiji: Tri teške nesreće!

Dve osobe su poginule u nesrećama koje su se tokom noći dogodile kod Subotice i Sombora. Ima i teško povređenih, među njima je i dvoje dece. Još jedna nesreća kod Sremske Mitrovice - povređeni srpski reprezentativci u snoubordu.

Foto: MONDO/Mladen Stojović ilustracija

Jedna osoba je poginula, a tri su teško povređene u nesreći na autoputu Novi Sad - Horgoš, nedaleko od Subotice.Kako kažu u MUP-u, automobil austrijskih registarskih oznaka je sleteo >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << sa puta i prevrnuo se.

Udes se dogodio oko jedan sat iza ponoći.

Poginuo je vozač, dok su tri osobe, među kojima je dvoje dece, teško povređene. Povređeni su prevezeni u subotičku bolnicu, piše Radio 021.

Beograđanin pao s bicikla, prebačen na reanimaciju

Druga saobraćajna nesreća dogodila se na putu Odžaci - Sombor, kada je automobil sleteo sa puta i udario u drvo.

Suvozač je poginuo, dok je povređeni vozač prevezen u bolnicu u Somboru.

Rano jutros dogodila se i saobraćajna neseća kod Sremske Mitrovice gde su teško povređene dve osobe, a jedna lakše.

U nesreći su povređeni reprezentativci Srbije u snoubordu - teže povređeni su Hana Piščević (21) i Filip Filipović (31), a lakše Jelena Ignjatov (22). Nesreća se dogodila kada su se vraćali s letnjih priprema.

Prema poslednjim informacijama, svi su van životne opasnosti.

U punoj koordinaciji i saradnji, ministri zdravlja, odbrane i sporta, Zlatibor Lončar, Aleksandar Vulin i Vanja Udovičić prate stanje, uz stavljanje na raspolaganje svih kapaciteta za saniranje zadobijenih povreda.

O tome čitajte ovde opširnije.

I u Makedoniji se danas dogodila saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva vozila iz Srbije, a jedna žena je poginula.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.