Canetova vila u Budvi pod hipotekom

Izvor: Kurir, 14.Maj.2012, 07:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Canetova vila u Budvi pod hipotekom

Opština Budva upisala je hipoteku na vilu Montenegro, najluksuzniju kuću na Crnogorskom primorju, doskorašnje vlasništvo Stanka Subotića Caneta

BUDVA - Ne plaća obaveze!

Opština Budva
upisala je hipoteku na vilu Montenegro, najluksuzniju kuću na Crnogorskom primorju, doskorašnje vlasništvo Stanka Subotića Caneta, zbog duga od 2.616 evra na ime poreza na nepokretnost, pišu podgorički mediji.

Vila Montenegro >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << iznenada je prošle godine, nakon što je srpsko tužilaštvo tražilo zaplenu imovine Subotića, prešla u vlasništvo ofšor kompanije „Manola menadžment ltd” sa Britanskih Devičanskih Ostrva. Vila se prostire  na 1.790 kvadratnih metara i ima 362 kvadrata stambenog prostora na četiri sprata. Ima 12 soba i godinama je sinonim luksuza i žurki u kojima su učestvovali i visoki državni zvaničnici. Poslednjih godina koristi se i kao turistički objekat sa pet zvezdica i moguće je preko interneta zakupiti sobu i letovati u njoj. Prema trenutnim cenama, devet noćenja za dve osobe u standardnoj dvokrevetnoj sobi sa bračnim krevetom i terasom, treba izdvojiti 2.982 evra!

(E. K.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.