Izvor: Sportske.net, 06.Okt.2019, 17:31

Bundesliga - Neuništivi Volfsburg porazio Subotića i drugove i dokopao se drugog mesta! (video)

"Zeleni"i dalje bez poraza od starta sezone.
Fudbaleri Volfsburga ostvarili su pobedu u sedmom kolu nemačke Bundeslige pošto su na domaćem terenu savladali Union Berlin sa 1:0.
Od samog početka meča "zeleni" su uspostavili svoj ritam igre, a u prvom poluvremenu su zapretili preko Nohea, Vilijama i Žoaoa Viktora, ali do odlaska na odmor nije bilo promene rezultata.
Već na startu drugog poluvremena sudija je prvo dosudio penal za Volfsburg, da bi nakon VAR intervencije promenio odluku.
Spasa za goste nije bilo u 69. minutu kada je Vut Veghorst odlično izbegao ofsajd zamku gostiju i lagano savladao Gikijevica za veliko slavlje na Folksvagen areni u Volfsburgu.