Izvor: Danas, 18.Maj.2022, 14:16

“Bog masakra” premijerno u subotičkom Narodnom pozorištu

Predstava “Bog masakra”, po tekstu Jasmine Reza, a u režiji Jane Maričić, premijerno će biti izvedena na sceni “Jadran”, u subotu, 21. maja, s početkom u 19.30 časova. Ovo je treća premijera Drame na srpskom jeziku u ovoj sezoni, a donosi priču o dva roditeljska para koji se, pod pritiskom savršenstva, nalaze kako bi rešili problem nastao tučom njihovih devetogodišnjih sinova.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

Predstava "Putujuće pozorište Šopalović" na sceni HNK u Zagrebu

Izvor: Blic, 19.Maj.2022, 13:39

Predstava "Putujuće pozorište Šopalović" Ljubomira Simovića u režiji Jagoša Markovića, u subotu 21. maja biće izvedena na sceni Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.