Izvor: Sportski Žurnal, 30.Mar.2012, 10:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vulićević: Uložićemo sve za pobedu
Posle neubedljivog prolećnog starta i razočaranja koje je kulminiralo porazom u prethodnom kolu od OFK Beograda na Staroj Karaburmi (0:1), igračima Vojvodine neće biti lako da se u subotu na „Karađorđu“ suoče s navijačima.
Ta okolnost dodatno opterećuje zadatak u meču s Jagodinom, ekipom koja je u nastavku prvenstva pokazala da ume da bude neprijatan gost, ali protiv koje domaćin nema alternativu – samo pobeda.
Svestan svega, Miroslav Vulićević kao kapiten prvi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << preuzima odgovornost:
– Pre izlaska na teren moramo se pogledati u oči i obećati jedni drugima da ćemo, ujedinjeni i složni, uložiti sve što možemo za pobedu, do poslednjeg atoma snage. Samo tako možemo izvući kola iz kanala.
Neće biti lako do tog cilja u negativnom okruženju s tribina?
– Navijači su s pravom ljuti na nas, zaslužili smo da nas kritikuju. Treba to muški istrpeti i biti načisto da postoji samo jedan način da navijače ponovo privučemo na svoju stranu. Pričali smo o tome proteklih dana i znamo da ćemo se u subotu naći pred zidom. Nemamo više kud nego samo napred. Sami smo sebe doveli u ovu situaciju i zato smo dužni da bez ičije pomoći pronađemo izlaz.
Neizvesni Oumaru
Nastup u meču s Jagodinom Abubakara Oumarua, koji se žali na povredu, i dalje je neizvestan.
Prethodna dva dana Kamerunac nije bio sa ekipom, već je radio individualno u teretani, po posebnom programu. Konačna odluka doneće se na osnovu rezultata dodatnih pregleda kojima će biti podvrgnut.
Povrede štopera Trajkovića i Mojsova u međuvremenu su sanirane i oni su se uključili u rad sa ostalim igračima koji konkurišu za sastav.
Pogledaj vesti o: Jagodina
Nastavak na Sportski Žurnal...
Vulićević: Uložićemo sve za pobedu
Izvor: Utakmica.rs, 30.Mar.2012
Posle neubedljivog prolećnog starta i razočaranja koje je kulminiralo porazom u prethodnom kolu od OFK Beograda na Staroj Karaburmi (0:1), igračima Vojvodine neće biti lako da se u subotu na "Karađorđu" suoče s navijačima. Ta okolnost dodatno...Zurnal.rs













