Vojvodina stala na Karaburmi, Radnički sam sebi oduzeo dva boda

Izvor: Blic, 24.Mar.2012, 17:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri OFK Beograda savladali su Vojvodinu na Karaburmi sa 1:0, dok je Radnički pred svojim navijačima u Kragujevcu došao samo do boda u duelu sa BSK-om (1:1). Sloboda je u Užicu trijumfovala protiv Spartaka (2:0), a Javor se u Ivanjicu vraća bez ijednog boda iz Novog Pazara, usled minimalnog poraza. Rad je ostao neporažen u Jagodini (1:1) u utakmici 20. kola Superlige Srbije.

Ekipa Vojvodine koja se tokom priprema osetno pojačala davajući golove na utakmicama kako je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << htela, u prolećnom delu sezone definitivno je najveće razočaranje.

Novosađani su još jednom podbacili, ovog puta na Karaburmi, gde su naišli na protivnika koji je znao šta hoće i koji je do čitavog plena stigao u 64. minutu golom Amera Osmanagića.

Radnički je za ovdašnje igrače u kladionicama bio "viđen kec" međutim ekipa BSK-a nije se s tim prognozama slagala i izvukla je u Kragujevcu bod. Istina, do njega je BSK došao zahvaljujući auto-golu Nedovića, pre kojeg je Darko Spalević doneo prednost domaćima.

Jagodina i Rad podelili su bodove u vrlo neizvesnoj utakmici, dok je Novi Pazar iskoristio isključenje fudbalera Javora Lukovića u 61. minutu da 60 sekundi kasnije povede golom Kecapa.

Isti fudbaler i sam je dobio crveni karton nekoliko minuta pre kraja utakmice, ali se rezultat nije menjao.

Sloboda je u Užicu savladala Spartak sa 2:0. Savo Kovačević doneo je prednost domaćima sa bele tačke, dok je isti igrač u finišu meča na asistenciju Jovice Vasilića postavio konačan rezultat.

16. Metalac 19 1 7 11 9:30 10

Povezane vesti: Vojvodina razočarala protiv Metalca, OFK pao u Jagodini, incidenti na Banjici Prvi trijumf Metalca, OFK lako protiv Pazaraca Naredno kolo Jelen Superlige igra se u četiri različita dana OFK naneo prvi prolećni poraz Vojvodini, domaćini četiri puta slavili sa 2:0 Brana Ilić za trijumf Vojvodine, radovali se samo gosti
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.