Izvor: B92, 05.Mar.2004, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vojvodina na pobedu u Železniku
Trener fudbalera Vojvodine Branko Smiljanić najavio je da će njegova ekipa u sutrašnjoj utakmici u gostima Železniku igrati napadački i ići na pobedu.
Smiljanić je agenciji Beta rekao da veoma ceni ekipu Železnika, ali da nema nameru da odstupa od ofanzivne taktike koju je najavio i kada je preuzeo novosadski tim.
"Zbog žutih kartona u ekipi neće biti Nemanje Cvetkovića i Milana Stepanova, medjutim, vraća se Žarko Belada. Takodje, pridružili su nam se Zoran Cilinšek >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i Miloš Krasić, koji su proteklih dana pregovarali sa inostranim klubovima. Oni su još uvek pod ugovorom sa Vojvodinom, i dokle god bude tako, računaću na njih", rekao je Smiljanić.
On nije mogao da precizira da li će dvojica mladih reprezentativaca biti u startnoj postavi za sutrasnji meč, ali je dodao da će sigurno putovati u Železnik. Utakmica Železnik-Vojvodina igra se u subotu od 14.30 časova.





