Izvor: Vesti-online.com, 10.Nov.2018, 17:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uživo: Ekspresno otvaranje drugog poluvremena - 0:2

Pratite sa nama duel 16. kola Dinamo Vranje - Crvena zvezda.

48. minut - GOL ! Ebisilio !

Izmena u Crvenoj zvezdi: Hajdn umesto Jovičića. Milijaš umesto Milića; Dinamo Vranje: Sićović izlazi - Ratković ulazi.

Milić - Miljaš Sićović - Ratković

Početak drugog poluvremena:

Kraj prvog poluvremena.

28. minut - GOL ! Stojiljković >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << koristi nespretnost golmana Đurića van šesnaesterca, uz diskutabilno saplitanje golmana Dinama. Uglavnom, poklon se koristi za prvi gol na meču.

13. minut - Kapiten Vranjanaca Gašić je imao odličnu šansu glavom, ali se nalazio u nedozvoljenoj poziciji.

7.minut - Sićovićev šut brani Popović, na drugoj strani Gobeljić pogađa prečku.

Utakmica je počela.

Dinamo Vranje: Đurić - Stanković, Gašić, Zudović, Ratković - Đurišić, Tango - Đokić, Nedeljković, Suraka - Dimitrov. Trener: Dragan Antić

Crvena zvezda: Popović - Gobeljić, Sumaila, Degenek, Hajdin - Jovičić, Milijaš - Simić, Ebisilio Jevtović - Stojiljković. Trener: Vladan Milojević

Crvena zvezda igra prvu utakmicu posle istorijske pobede u Ligi šampiona protiv Liverpula od 2:0, kada "redse" srušio Milan Pavkov.

Crveno-beli su trenutno prvi u Superligi sa 14 pobeda i samo jednim remijem, dok je Dinamo zakucan za dno tabele sa 12 poraza posle 15 utakmica.

Ova dva kluba su se već sastala ove sezone, u prvom kolu na "Marakani" kada je šampion Srbije bio bolji sa 3:0.

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević ozbiljno je "promešao" svoj sastav i iz ekipe izostavio povređene Jovančića, Čaušića, Marina, Boaćija, kao i Savića, Krstičića, Rodića.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.