Izvor: B92, 23.Okt.2008, 19:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tana i Bingulac jedini kandidati
Dobrivoje Tanasijević i Zoran Bingulac i zvanično su jedini kandidati za predsednika Crvene zvezde.
U saopštenju iz kluba navodi se da navijači Zvezde, koji imaju svoje predstavnike u skupštini kluba, nisu dali predlog kandidata za predsednika, iako je najavljeno da će to biti Dragan Džajić. Izborna skupština Crvene zvezde održaće se polovinom novembra.
Radna grupa zadužena za pripremu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i organizovanje skupštine kluba početkom sledeće nedelje će obaviti razgovor sa kandidatima i zatražiti od njih da u pisanoj formi pripreme plan i program strategije razvoja kluba.
"Na osnovu predloženog programa i razgovora sa kandidatima, Radna grupa ce skupštini uputiti predlog kandidata za predsednika FK Crvena zvezda", navodi se u saopštenju.
Radnu grupu čine predsednik Krcun Dragović, Tomislav Milićević, Miodrag Djordjević i Milan Sutić.
Zorana Bingulca za predsednika je predložila sekcija veterana i predstavnici saveta kluba, a Dobrivoja Tanasijevića komisija omladinske škole, komisija za pravna pitanja, komisija za investicije, igrači i sve stručne službe.





