TRIJUMF BEOGRAĐANA: Čukarički slavio na Karađorđu!

Izvor: Press, 29.Nov.2014, 18:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TRIJUMF BEOGRAĐANA: Čukarički slavio na "Karađorđu"!

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Vojvodine sa 2:1 (1:0), u jednom od derbija 14. kola Superlige Srbije.
Čukarički je sedmim trijumfom u sezoni uhvatio priključak sa timovima iz vrha tebele, dok je Vojvodina pretrpela i treći poraz u poslednja četiri kola i znatno smanjila šanse u borbi za titulu.

BRŽI JEZIK OD PAMETI: Udineze otpustio Rijeru, a evo i zašto...
Jagodina i Napredak sigurni, remi u Nišu i Subotici!

Gosti su poveli u finišu prvog poluvremena preko Ivana Todorovića, izjadnačio je Janko Tumabsević u 67. minutu, a čitav plen Brđanima doneo je sedam minuta kasnije Nikola Stojiljković.

Rezultati i strelci 14. kola:

Jagodina - Radnički Kragujevac 2:1 (Martinović 9, Šušnjar 38 - Milovanović 69)

Napredak - Donji Srem 3:1 (Božović 5, 71, N''Daje 80 - Stanisavljević 63)

Radnički Niš - Mladost Lučani 2:2 (Ðorđević 43, Marjanović 55. penal - Živadinović 5, Frajdej 69)

Spartak - Rad 0:0

Vojvodina - Čukarički 1:2 (Tumbasević 67 - Todovorić 45, Stojiljković 73)