Izvor: Vostok.rs, 12.Avg.2012, 13:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ruski odbojkaši u finalu OI
12.08.2012. -
Odbojkaška reprezentacija Rusije plasirala se u finale olimpijskog turnira nakon što je u polufinalu savladala ekipu Bugarske sa 3:1 u setovima.
Utakmica sa Bugarima proticala je u znaku dominacije ruske reprezentacije. To se posebno moglo osetiti u drugom setu koji su Rusi osvojili sa 10 poena razlike. Treći set, međutim, ruska ekipa je izgubila, a u četvrtom se vodila ravnopravna borba.
Izvor: Golos Rossii, foto: RIA Novosti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








