Radnički bez Gaka do kraja serije

Izvor: B92, 09.Maj.2013, 19:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnički bez Gaka do kraja serije

Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca biće značajno oslabljeni u finalu plej ofa sa Crvenom zvezdom, jer se povredio nekadašnji naš reprezentativac Slavko Gak.

Gak je povredio šaku u prvoj četvrtini trećeg meča sa Crvenom zvezdom i propustiće ostatakak finalne serije.

Povoljna okolnost po Kragujevčane je da se u tim vraća kapiten Vanja Udovičić i da će predvoditi đavole' u četvrtom meču koji se igra u subotu 11. maja od 19h.

Crvena zvezda vodi sa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 2:1 u seriji i ima priliku da u Kragujevcu pobedom osvoji svoju treću titulu u istoriji kluba.

U slučaju pobede Radničkog novi i poslednji meč će se igrati u sredu 15. maja na bazenu SC Tašmajdan.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na B92...






Povezane vesti

UDOVIČIĆ: Da uzmem titulu, pa u SAD!

Izvor: Telegraf.rs, 10.Maj.2013, 12:56

Trener Radničkog optimista pred sutrašnji četvrti meč finalne serije sa Crvenom zvezdom, iako njegov tim gubi 2:1. Slavko Gak ne igra za Kragujevčane, operisao ruku..

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.