Partizan ubedljivo nadigrao Radnik

Izvor: RTS, 15.Dec.2019, 15:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana savladali su Radnik sa 2:1 na gostovanju u Surdulici u završnici jesenjeg dela takmičenja u Linglong Superligi Srbije. Ovom pobedom crno-beli su napredovali na tabeli i trenutno su drugoplasirani iza Crvene zvezde koja od 15.00 dočekuje Čukarički.
U želji da ovaj deo sezone završe što uspešnije, fudbaleri Partizana su samouvereno nastupili na gostovanju u Surdulici i u >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 30. minutu poveli sa 1:0 pogotkom Sume.

Sa tom prednošću se otišlo na pauzu, a i u nastavku su crno-beli nastavili istim stilom pa su golom Asana uvećali razliku u 52. minutu igre.
Domaćini su uspeli samo da smanje razliku u 90. minutu pogotkim Micića i sa tim rezultatom je tri minuta kasnije, posle sudijske nadoknade, i završen meč.
Sa nova tri boda Partizan je napredovao na tabeli i trenutno je drugoplasirani iza Crvene zvezde koja od 15.00 dočekuje Čukarički.